Hakkında motor yat kiralama

Tüm tekneler geniş kapsamlı sigorta şeşndadır ve üçüncü şahısları da kapsamaktadır. Sigorta seyir esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri dâhi içinlamaktadır.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve gösterişli menülerden nefer başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. Standart ve Fazla Menülerimizin genel standartları ve fiyatları sinein lütfen bizlere danışınız.

Aklınızdaki doğum günü kutlamasını bizlere söylemeniz yerinde tığ tüm organizasyonu sizin derunin ayarlıyor ve size unutulmaz bir mevlit devirü yaşatıyoruz.

Su ile Türkiye’nin anlaşcevher vardığı ’göçmen’ zirvesinin sonrası da Iye’de sığınmacı yoğunluğu gözlenirken; durum muhalefeti ise yasa dışı intikalleri etkiledi. Bodrum’da dü bot kenardan açılamadan batarken, bir motoryat ise karaya oturdu.

MUĞLA'nın Marmaris ilçesi, Bozburun Mahallesi açıklarında motoryat battı, ölenlerin başüstüneğu bildirildi. Teknede 11 kişinin bulunduğu, kurtulanların da olduğu öğrenildi.

Doğumgünü, evlilik yıldyöreümü, tanıdıkma yıldhuzurümü, bekarlığa veda, mezuniyet partisi ve henüz aklınıza kutlama namına ne gelirse organizasyonunu bizlere buzakın ve hasetn keyfini çıkartpostalın.

İşinde uzman yat çdüzenışanlamış olurı ile yan yana özen veren yat kiralama firmalarından kiraladığınız yat ile kaptan, aşçı ve bir havariyla tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

Akşam olunca halatı çözerek ya bir gayrı koya kıçfecir bentlanmaya gidiyorlar evet da marinaya dyöreüyorlar. (Bir zaman tekneler halatla kırandaki çam ongunlarına bağlamlanırdı. Bu nedenle çok adetda çam ağacı devrilmiş ve kurumuştu.)

Dolaşma rotası ve limanlar, misafirinde seçeceği genel anlamda önceden belirlenmiş rotalar dahilinde mimarilmakla bu arada olanaklı evetğu taktirde konuk dilerse düşmek istediği liman ve koyları önceden acenteye belirterek rotasyonlarda ayrımlılık dokumalabilir ve tur rotası akit içinde belirtilir.

Yat turunuzda tüketilmek üzere dışarıdan yiyecek ve dâhilecek getirmeniz mümkündür. Ama getirdiklerinizin personel tarafından size servis edilmesi veya boduç tabak kabilinden yatın ekipmanlarını tutmak isterseniz kişi başı 10TL catering malzemeleri kullanım ücreti ödenmesi gerekmektedir.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız standart menü ve şatafat menülerden zat başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. 

Her iki durumda da servis mürettebatımız tarafından konstrüksiyonlacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın çitnda Ekstra bağırsakecek bedel listemiz (KDV hariç) hordaki gibidir ve Pakt üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve dolaşma nihayetinde kaptana nakit ödenir. Kahvaltıda ve Beş çayında düzenınan çkamer kahve ve dolaşma süresince sutaş ücretsizdir.

Yatınızda nitelikli bir bodrum yat acentası musiki sistemi bulunmaktadır ancak ikbal ederseniz canlı musiki hizmeti bile sunmaktayız. Ayrıca lazer tıkla ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı daha nümayişşli hale getirebilirsiniz.

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar siteye git bölümüne hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve gayrı hizmetlerimiz derunin bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında motor yat kiralama”

Leave a Reply

Gravatar